Teenused

Mida Dia Brillante pakub?

Pulma korraldus:

Kogu pulma visuaalne pilt, eelarve, meeskond, peokoht jne… ma aitan kokku seada vastavalt teie eelarvele kogu pulma. Valime parima meeskonna (pulmaisa, fotograafi, cateringi, bändi, peokoha jne …) Meil on nii palju ägedaid ja professionaalseid koostööpartnereid, et kindlasti iga noorpaar leiab oma. Mul on välja toodud 99 punkti, mis ma üksipulgi oma noorpaaridega läbi arutame, et saaks kõik detailid paika ja iga asi oma kohale nihutatud. Et valmis olla 110% säravaks päevaks. Miks on pulmakorraldaja vajalik? Korraldaja on selline vahva tegelane, kellel on palju kogemusi, tutvusi ning ta kindlasti suudab leida selliseid detaile, mille peale noorpaar ise ei oskaks mõeldagi. Samuti korraldaja on abiks igasugustel toimingutel ning annab väärt nõu ja ideid. Kindlasti on vajalik, et noorpaar leiaks oma selle “õige” kellega tekib ideaalne klapp ja on täpselt see, keda Sa vajad n.n parimaks sõbraks oma teekonnale pulmadeni. Kindlasti on pruutidel selliseid hetki, kus mõtted “kiiluvad” kinni, kus kõik jookseb kokku ja ei teagi mis ja kus ja kuidas… selleks, et seda vältida on korraldaja, kes omaltpoolt teeb kõik, et seda siiski ei juhtuks. Korraldaja ongi Sinu tugi, sõbranna, nõuandja, psühholoog kogu sellel imelisel teekonnal.

Päeva koordineerimine: 

On väga palju noorpaare, kes teevad ise suure töö ära ja saavad ise enamasti kõigega hakkama korraldusliku poole pealt, siis kordinaator on vajalik just selleks, et teie pulmapäeval kõigel silm peal hoida. Iga noorpaar peaks end sel päeval tundma chillilt ja mitte ühegi asja pärast muretsema ning siis ongi hea kogu vastutus anda üle kordinaatorile.

Dekoreerimine/floristika: 

Panen paika piltliku kujunduse koos noorpaariga, kuulates ära kõik soovid, mõtted ja ideed. Kindlasti pakun ka oma ideid, et saada kokku ideaalne combo, mis mätsiks 100% noorpaari kujutlustega. “Mina soovitan – noorpaar otsustab”. Omame ka väga suurt deco elementide pagasit (küünlajalad, küünlatopsid, kangad, altarid, seade alused, postamendid, tulede ketid/kardinad, servjetid, molbertid, raamid jpm) millest saame juba noorpaaridega lähemalt arutada, kui kohtume.  Ühesõnaga paneme kõik soovid, mõtted ja ideed paika, et kogu pulma visuaalne pool oleks täiuslik. Samuti floristika, kui suured seaded, missugune pruudikimp, millistes toonides lilled sobiksid teie päeva kaunistama.

Kujundus: 

Kujunduse all ma pean silmas siis kogu sellist piltlikku kujundust. (Kutsed, tervitus silt , lauaplaan jne…) Kujundan vastavalt teie pulma temaatikale mõned näidised, teie valite välja ja selles rütmis tantsime siis läbi teie pulmapäeva, et kõik mätsiks hästi kokku. Sinna juurde siis pakun ka noorpaari külaliste raamatut, pokaale, küünalt jne..